Wczytuję dane...
Model: 8748
Kod producenta: 1625241
Realizacja zamówienia: 1 dni
Producent: francodex

Praktyczne opakowanie; Zabezpieczenie przed wysychaniem;

Pozwalają na szybkie i łatwe pozbycie się zabrudzeń; Delikatne - nie powodują podrażnień; Mogą być stosowane do pielęgnacji okolic oczu i pyska; Ułatwiają czyszczenie podczas podróży czy spaceru; Wydajne opakowanie; 50 aplikacji.

Etanol - działa antybakteryjnie i pozwala na użycie mniejszej ilości syntetycznych konserwantów. Jest środkiem ułatwiającym rozpuszczanie i wprowadzanie do kosmetyku cennych składników aktywnych. Zwiększa penetracje w głąb skóry i efektywność kosmetyku. Zmniejsza lepkość i przyspiesza wchłanianie Gliceryna - gromadzi wodę i wiąże ją w naskórku, pozytywnie i długotrwale wpływa na nawilżanie skóry, jej działanie utrzymuje się nawet do 24 godzin po aplikacji. Zmiękcza zrogowaciałą skórę, łagodzi podrażnienia Octan tokoferolu - to jeden ze związków chemicznych wchodzących w skład witaminy E. Ma zdolność wbudowania się w barierę hydrolipidową skóry, wzmacnia i uszczelnia tkankę, zapobiegając przenikania przez nią substancji ze środowiska zewnętrznego. Zapobiega TEWD czyli transepidermalnej utracie wody z naskórka. Sól sodowa propyloparabenu - konserwant przeciwgrzybiczny.

Substancja konserwująca, która uniemożliwia rozwój i przetrwanie mikrorganizmów w czasie przechowywania produktu. Chroni kosmetyk przed nadkażeniem bakteryjnym, które możemy wprowadzić w trakcie użytkowania. Kwas cytrynowy - zastosowany jako bezpieczny środek myjący Wodorotlenek sodu - delikatna substancja myjąca wykorzystywana również do regulacji pH w produkciePolecamy