Wczytuję dane...
Model: 77133
Realizacja zamówienia: 1 dni
Wysyłka: Wysyłka gratis!
Producent: Bazyl

Bazyl Sea

Żwirki bentonitowe Bazyl PREMIUM produkowane są z najwyższej jakości bentonitu, który już w złożu cechuje się unikalną czystością i wysoką zawartością montmorylonitu (min. 80%). Im większa zawartość tego minerału w bentonicie tym lepsze pochłanianie wilgoci i zapachów oraz doskonałe własności zbrylające.

Żwirki bentonitowe Bazyl PREMIUM perfekcyjnie absorbują i neutralizuje przykrą woń.

Charakteryzuje je ładny szaro-niebieski kolor. Żwirki Bazyl PREMIUM posiadają atest Państwowego Zakładu Higieny, a ich bardzo wysokie parametry są na bieżąco monitorowane i kontrolowane przez nowoczesne laboratorium w Zakładzie Przetwórstwa Surowców Mineralnych w Jaśle.

Żwirek dla kota z najwyższej jakości bentonitu (zawartość montmorylonitu powyżej 80%). Posiada jednorodną, drobną frakcję. Perfekcyjnie absorbuje wilgoć i nieprzyjemny zapach, pozostawiając świeży - morski zapach. Znakomicie się zbryla i tworzy zwarte, łatwe do usunięcia bryłki. Jest bardzo wydajny, przez długi czas pozwala utrzymać kuwetę w czystości. Żwirek Bazyl Standard jest wolny od pyłu i nie przykleja się do kocich łapek.

Skład: 100% naturalny żwirek bentonitowy.

Frakcja: 2-5mm.

Opakowanie: 6 x 5,3l.

Polecamy