Wczytuję dane...
Model: 403096
Kod producenta: 322591000963
Wysyłka: Wysyłka gratis!

Całkowicie naturalny żwirek dla kota ze wszystkimi zaletami których oczekujesz i….. wiele więcej

Dlaczego World’s Best Cat Litter?

Wytworzony z ziaren kukurydzy! CAŁKOWICIE NATURALNY!!!  World’s Best Cat Litter jest najlepszym żwirkiem dla Twoich kotów. WBCL jest w 99% bezpyłowy i nie zawiera glinki , pyłów silikonowych , składników syntetycznych lub redukujących pylenie. Nie posiada drażniących pyłów,  co czyni go bezpieczniejszym zarówno dla kotów jak i dla ludzi.

Bezpieczny dla kotów w przypadku połknięcia!!!. Wszystkie koty liżą łapy i mogą połknąć cząstki żwirku. Dla kota nie stanowi to jednak problemu, ponieważ jego system trawienny znakomicie sobie z tym poradzi. W końcu… to tylko kukurydza!!!!

Właściciele kotów zwracają szczególną uwagę na zdolność pochłaniania zapachów i WBCL zdecydowania spełnia ich wymagania , ponieważ jest wyprodukowany z ziaren kukurydzy. Unikalna mikroporowa struktura kukurydzy dostarcza bardzo efektywnej powierzchni do pochłaniania i absorbowania zapachu uryny i amoniaku, które są szybko i naturalnie eliminowane bez potrzeby stosowania maskujących zapach preparatów chemicznych lub perfumeryjnych.

 • Zbrylający! 
 • Do spłukania w toalecie!
 • Łatwy do zbierania z kuwety!

Bryłki absorbują zapachy szybko, są łatwe do zebrania oraz do spłukania w toalecie. Receptura Extra Strenght gwarantuje wysoką chłonność zapachów. Wysoka jakość WBCL czyni go wyjątkowym , unikalnym i bezkonkurencyjnym na rynku. WBCL jest bezpieczny dla kotów i łatwy w użytkowaniu!!!

Przyjazny Środowisku i Biodegradowalny

Używając produktu który jest tak przyjazny środowisku w utylizacji jest najlepszym i odpowiedzialnym wkładem w ochronę środowiska. Całkowicie naturalny, organiczny  WBCL jest biodegradowalny. Bryłki rozpadają się z łatwością i zostają szybko spłukane, nie przylepiając się do ścianek

 • W 100% Naturalny
 • Wyprodukowany z całych ziaren kukurydzy
 • 110% Wydajności: Wyjątkowo skuteczne niwelowanie nieprzyjemnych zapachów.
 • Szybsze tworzenie się grudek.
 • Łatwe opróżnianie kuwety.
 • Wystarcza na dłużej.
 • Miękki, bez dodatków chemicznych.
 • Nie wytwarza płynu krzemionkowego.

Stosowanie:

– Napełnić czystą, suchą kuwetę żwirkiem WORLD’S BEST CAT LITTER  do wysokości 5-7cm. Nie należy mieszać ze żwirem nie zbrylającym. Uwaga: niektóre koty lubią stopniową wymianę żwiru. W takim przypadku należy zacząć od 1/3 WORLD’S BEST CAT LITTER dodanej do dotychczasowego żwiru. W miarę akceptacji zwiększać ilość  WORLD’S BEST CAT LITTER do 2/3, a następnie stosować wyłącznie ten żwir.
Po skorzystaniu z kuwety przez kota wystarczy usunąć bryły. Ze względów higienicznych należy usuwać zbrylony żwirek codziennie.
– W celu zachowania długotrwałej chłonności zapachu, poziom żwiru w kuwecie należy zawsze utrzymywać na poziomie 5-7cm.

UWAGI SPECJALNE:
World”s Best Cat Litter jest produktem całkowicie naturalnym i bezpiecznym dla kociąt i kotów nawet w przypadku zjedzenia PRZECHOWYWAĆ W CHŁODNYM I SUCHYM MIEJSCU WORLD’S BEST CAT LITTER nie jest pokarmem! Wyprodukowany z surowców odnawialnych – pełnego ziarna kukurydzy.

Opakowanie: 3,18 kg