Wczytuję dane...
Model: 12942
Kod producenta: 8711231129423
Realizacja zamówienia: 2 dni
Wysyłka: Wysyłka gratis!
Producent: beaphar

Beaphar Duo Malt Paste

Mieszanka paszowa uzupełniająca dla kota. Preparat przeciw tworzeniu się złogów sierści w przewodzie pokarmowym u kotów. Malt pasta ma podwójne działanie: w pierwszej fazie minimalizuje proces kształtowania się zalegającej sierści w zbite formacje, w drugiej gwarantuje właściwy jej przepływ w przewodzie pokarmowym.

Działanie Malt pasty:

I faza (kolor pasty - ciemny brąz). Składnikiem podstawowym jest znaczna ilość słodu, który spulchnia złogi sierści w żołądku kota i zapobiega gromadzeniu się pilobezoarów w przewodzie pokarmowym. Dodatek karmelu wspomaga działanie słodu i podnosi walory smakowe preparatu.
II faza (kolor pasty – jasny brąz). Składnikiem podstawowym jest BIO – MOS. Jest to komponent uzyskiwany z naturalnych drożdży, pobudza wzrost i aktywność pozytywnych bakterii w przewodzie pokarmowym. Zdrowa flora jelitowa zapewnia: lepsze trawienie, większą odporność organizmu i ogranicza rozwój patogennych bakterii w przewodzie pokarmowym. Malt pasta chroni przed problemami układu pokarmowego i gwarantuje łagodne przemieszczanie się złogów sierści w żołądku i jelitach.

Skład: oleje i tłuszcze, mleko i produkty mleczne, produkty pochodzenia roślinnego (Malt extract 11,9%, MOS 10.000 mg/kg), drożdże.

Analiza: białko surowe 12%, włókno surowe 0,078%, oleje i tłuszcze surowe 54%, popiół surowy 3,4%, wilgotność 2,1%, wapń (Ca) 0,42%, fosfor (P) 0,35%, sód (Na) 0,35%, potas (K) 0,5%.

Opakowanie: 100g.