Wczytuję dane...
Model: 1261
Kod producenta: 5901742001261
Realizacja zamówienia: 24 godziny
EAN: 5901742001261
Wysyłka: Wysyłka gratis!
Producent: Dr Seidel

Spray adaptacyjny dla psów to nowoczesny, wieloskładnikowy preparat z serii pomocy behawioralnych.  Działa na psy uspokajająco i łagodząco. Zawiera  kompozycję naturalnych substancji oddziaływujących na zachowanie zwierząt podobnie jak psie feromony. Kompozycja ta odpowiada znanej już od 1996 roku mieszaninie ujawnionej w patencie europejskim EP0724832. Zastosowanie sprayu w trakcie terapii behawioralnej znacznie wspomaga jej proces. Zapewnia psu poczucie bezpieczeństwa.

Pomaga w zapobieganiu problemom behawioralnym, spowodowanym stresem bądź lękiem u dorosłych psów (załatwianie potrzeb fizjologicznych w domu, niszczenie przedmiotów, nadmierna wokalizacja i wylizywanie) oraz w opanowaniu i obniżeniu poziomu stresu w sytuacjach trudnych dla psów w każdym wieku (odłączenie szczeniaka od matki i jego socjalizacja w nowym otoczeniu,  zmiana otoczenia, udział w szkoleniu, wizyta u lekarza weterynarii, pobyt w psim hotelu, podróż, pojawienie się nowego członka rodziny, lęk separacyjny, burze, wybuchy fajerwerków itp.)

Spray adaptacyjny może być stosowany u psów w każdym wieku, również u szczeniąt.

Skład: Etanol, Glikol propylenowy, 10% kompozycja kwasów tłuszczowych pochodzenia naturalnego zawierająca między innymi kwas oleinowy (62% – 86% w czystej mieszaninie), Wyciąg z waleriany 0,05%.

Sposób użycia:

Pomoc w zapobieganiu problemom behawioralnym, spowodowanym stresem bądź lękiem u dorosłych zwierząt:

  • Znakowanie moczem - Usunąć zanieczyszczenia, następnie 1-2 razy dziennie spryskać miejsca wcześniej zabrudzone przez psa.
  • Niszczenie mebli i przedmiotów - 1-2 razy dziennie spryskać niszczone przez psa meble lub przedmioty.
  • Nadmierne pobudzenie, wylizywanie i wokalizacja - 1-2 razy dziennie spryskać kąty  pomieszczenia.

Pomoc w opanowaniu i obniżeniu poziomu stresu  w sytuacjach trudnych dla psów w każdym wieku:

  • Zmiana otoczenia, transport, wizyta u lekarza weterynarii - Raz dziennie spryskać kąty nowego pomieszczenia. W przypadku transportu spryskać klatkę do przewozu 15 minut przed umieszczeniem w niej psa.
  • Lęk separacyjny, pojawienie się nowego członka rodziny, burze i wybuchy fajerwerków - 1-2 razy dziennie spryskać kąty pomieszczenia.

Opakowanie 90ml.