Wczytuję dane...
Model: 20501
Kod producenta: 8031398123455
Realizacja zamówienia: 2 dni
Wysyłka: Wysyłka gratis!
Producent: Inodorina

Inodorina Suchy szampon dla psów i kotów

Idealny do utrzymania sierści w czystości, do użytku na co dzień dla psów i kotów jak również dla szczeniąt i kociąt bez potrzeby użycia wody. Delikatna, łagodząca formuła starannie czyści futro i skórę, zachowując jej naturalne pH. Nadaje sierści delikatny zapach talku. Po myciu sierść pozostaje błyszcząca i pachnąca przez długi czas. Szampon nadaje się do czyszczenia wszystkich rodzajów sierści.

Stosowanie: Wstrząsnąć butelkę przed użyciem, spryskać sierść szamponem a następnie wcierać w futro aż do szampon zostanie wchłonięty. W razie potrzeby przetrzeć sierść ręcznikiem i wyczesać uwolniony brud.

Przeciwwskazania: Trzymać z daleka od dzieci. Nie pryskać w pobliżu ognia. Nie nakłuwać, nie podpalać nawet pustego opakowania. Nie palić papierosów w trakcie użytkowania. Przechowywać w ocienionym miejscu oraz w temperaturze poniżej 50⁰C. Opakowanie ciśnieniowe, może eksplodować w razie podgrzania. W razie potrzeby konsultacji medycznej należy mieć przy sobie opakowanie szamponu.

Skład: (Reg.CE 648/2004) 15%<30% w="" glowody="" alifatyczne="" 5="" anionowe="" rodki="" powierzchniowo="" czynne="" zapach="" span="">

Opakowanie: 300ml.

Polecamy