Wczytuję dane...
Model: 12460
Kod producenta: 8711231124602
Realizacja zamówienia: 2 dni
Wysyłka: Wysyłka gratis!
Producent: beaphar

Preparat do nauki czystości u szczeniąt. Przywabia przyjemnym dla małego czworonoga zapachem do zanieczyszczania wyłącznie wyznaczonego preparatem miejsca.

Położyć papier w tych miejscach, w których szczeniak może wykonywać czynności fizjologiczne. Umieścić na tym papierze 2-4 krople Puppy Trainer i pozwolić aby szczeniak to powąchał. Stanie się to ulubionym miejscem szczeniaka, aby skorzystać z niego w razie potrzeby. Powtórzyć czynność kilka razy dziennie, szczególnie gdy szczeniak się obudzi, po każdym posiłku i zanim pójdzie spać. Z upływem czasu kłaść mniej papierków, aby szczeniak załatwiał się na dworze. Stosowanie na dworze: Spryskać obficie Puppy Trainer na dworze te miejsca, w których szczeniak może się załatwiać tak, aby wybierał te miejsca na załatwienie swojej potrzeby.

Inne zalecenia: należy nagrodzić szczeniaka za każdym razem, gdy zrozumie cel tych czynności - czas (ilość dni) potrzebny na wytresowanie szczeniaka zależy od samego psa.

Składniki: olejki zapachowe o zapachu miodu, przeciwutleniacz E 321.

Środki ostrożności: nie należy nanosić preparatu bezpośrednio na zwierzę, - uważać, aby nie doszło do spożycia preparatu przez zwierzę.

Opakowanie: 20ml.

Polecamy