Wczytuję dane...
Model: 8752
Kod producenta: 1625254
Realizacja zamówienia: 1 dni
Producent: francodex

Szampon kojący swędzenie przynosi psu natychmiastową ulgę. Jego neutralne pH nie podrażnia wrażliwej skóry i zapewnia jej naturalny poziom nawilżenia. Produkt odpowiedni również do częstego stosowania. Koi: Wyciągi z lukrecji i Fucus vesiculosus koją i łagodzą swędzenie, a zarazem zapewniają optymalne nawilżenie skóry. Chroni: Dzięki zawartości chitozanu, skóra i sierść Twojego zwierzęcia są chronione przed szkodliwym wpływem czynników zewnętrznych.Neutralizuje zapachy: Kompleks składników długotrwale eliminuje zapach psa opóźniając jego ponowne powstawanie.

Delikatna baza oczyszczająca - Wyciąg z lukrecji i morszczynu pęcherzykowatego. Chitosan - kompleks przeciwzapachowy.

Sposób użycia: Wstrząsnąć przed użyciem. Dokładnie zwilżyć zwierzę letnią wodą, nanieść niewielką ilość szamponu, wmasować go w sierść i skórę równomiernie rozprowadzając pianę. Pozostawić na kilka minut, a następnie dokładnie spłukać. Czynność powtórzyć i wytrzeć zwierzę.

Środki ostrożności i przeciwwskazania: Do użytku zewnętrznego - Nie połykać - Nie dopuścić do połknięcia.Umyć ręce po nałożeniu szamponu na skórę zwierzęcia. Unikać kontaktu z oczami. Jeżeli produkt dostanie się do oczu lub pyska, wypłukać dużą ilością wody.

CHRONIĆ PRZED DOSTĘPEM DZIECI. 

Chronić przed wysokimi temperaturami. Produkt przeznaczony dla zwierząt Opakowanie: 250mlPolecamy