Wczytuję dane...

Josera

Najwyższej jakości karmy dla psów i kotów JOSERA Super Premium – Made in Germany

Karmy JOSERA dla naszych kotów i psów - zostały opracowane na bazie najnowszych badań zespołu specjalistów i wyprodukowane w zgodzie ze środowiskiem naturalnym. Nowe receptury karm zostały opracowane w naszym dziale rozwoju i poddane szczegółowym analizom przeprowadzonym  w  akredytowanym laboratorium.

Wysoka przyswajalność karm przez koty i psy została potwierdzona w wielu testach jakościowych. JOSERA konsekwentnie rezygnuje ze zbędnych kosztów we wszystkich obszarach produkcji i oferuje wysokojakościową karmę Super Premium w atrakcyjnej cenie.

Kluczowym elementem składającym się na jakość karm JOSERA jest wybór najbardziej naturalnych, zdrowych i wysokowartościowych składników. Nie stosujemy genetycznie zmodyfikowanych surowców. Korzystamy ze zdrowych składników, takich jak: kukurydza, ziemniaki i jęczmień, które dostarczane są tylko przez wybranych partnerów z regionu.

W celu zapobieżenia alergii u zwierząt w karmach JOSERA Super Premium  nie stosujemy pszenicy, soi, jak również sztucznych barwników, aromatów oraz konserwantów. JOSERA gwarantuje Państwu, że jakość stosowanych w karmach komponentów mięsnych odpowiada jakości  wymaganej przy produkcji żywności dla ludzi.

Sortuj według:
Wyświetl po produktów